O mnie

AGNIESZKA KOWALSKA

Nazywam się Agnieszka Kowalska. Jestem dyplomowaną coachką oraz przedsiębiorczynią.

Od kwietnia 2021 roku prowadzę Kowalska Coaching Studio. Pracuję z klientami indywidualnymi podczas sesji coachingowych. Specjalizuję się w rozwoju osobistym oraz rozwoju małych biznesów.

Jestem autorką kursów i szkoleń online. Prowadzę webinary, propaguję w sieci wiedzę z zakresu rozwoju osobistego.

Poznajmy się!

Od kilkunastu lat skupiam się na wspieraniu innych w rozwoju. Przez wiele lat pracowałam w międzynarodowych firmach, zarządzałam zespołami i dbałam o rozwój indywidualnych ścieżek kariery pracowników. Prowadziłam warsztaty rozwojowe dla kobiet na temat rozwoju osobistego, motywacji, radzenia sobie z krytyką i budowania odporności psychicznej. Jako coachka współpracowałam z pierwszą w Polsce przestrzenią coworkingową dla kobiet, wspierając przedsiębiorcze kobiety w ich działaniach.

Obecnie pracuję głownie z klientkami indywidualnymi podczas sesji coachingowych. Stawiam na ludzkie i praktyczne podejście, traktuję każdego uważnie i indywidualnie, dbając, by działał w oparciu o swój naturalny potencjał.

Pomagam kobietom zorganizować pracę
i życie tak, żeby mogły odważnie sięgać po swoje marzenia.

AGNIESZKA KOWALSKA

Moja mocna strona to budowanie relacji. W piątce talentów Gallupa mam Bliskość i Indywidualizację.

Moim priorytetem w trakcie sesji coachingowej jest Twój komfort i dobre samopoczucie. Wiem, że takie rozmowy potrafią być trudne. Spotykamy się w sytuacji, kiedy mierzysz się z konkretnym problemem. Właśnie dlatego zbudowanie atmosfery zaufania jest dla mnie kluczowe. Masz pewność, że moja uwaga będzie skoncentrowana tylko na Tobie i na tym, jak najlepiej Ci pomóc. Do każdego tematu podchodzę z otwartą głową i nie oceniam. Masz pewność, że znajdziesz u mnie bezpieczną przestrzeń na wyrażenie swoich myśli i omówienie wątpliwości.

Dlaczego coaching?

Wszędzie słyszysz, że coaching to ściema? Masz obiekcje? Wątpliwości?

Ja to rozumiem. Masz rację, że podchodzisz do tematu ostrożnie! Istotą coachingu jest zaufanie.
W końcu chcesz powierzyć swoje problemy innej osobie. Potrzebujesz czasu, żeby znaleźć tę właściwą. Wiem, że coaching nie ma na rynku najlepszej opinii i moją prywatną misją jest to zmienić!

Wierzę w coaching wspierający, a nie w puste hasła, które przekonują, że możesz wszystko. W trakcie spotkań indywidualnych będziemy pracować na Twoich mocnych stronach, prywatnych doświadczeniach i kompetencjach. Pomogę Ci skierować działania w stronę Twojego celu. Wspólnie popracujemy nad wydobyciem pełni Twojego potencjału. Pamiętaj, że realizacja każdego marzenia zaczyna się od tego pierwszego kroku postawionego we właściwym kierunku.

Indywidualne podejście

Otwartość

Zaufanie

Moje sesje coachingowe to w pełni zindywidualizowany proces, w którego centrum jesteś Ty.

W trakcie coachingu skupiam się tylko na Tobie i Twoim problemie. Sesja coachingowa to najlepsza inwestycja w siebie jaką możesz zrobić. Im szybciej się na to zdecydujesz, tym szybciej zaczniesz realizować swoje marzenia.