Napisz do mnie!

Masz pytania?

Napisz do mnie na kontakt@kowalskacoachingstudio.com lub skorzystaj z załączonego formularza.

Możesz też sprawdzić moje odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania na dole strony.

Masz pomysł na współpracę?

Napisz do mnie ze szczegółami oferty. Chętnie pomogę w programach szkoleniowych i w coachingu dla firm.

Nie współpracuję na zasadzie barteru i odpisuję tylko na poważne i przemyślane propozycje.

  Imię i Nazwisko:

  Adres e-mail:

  Temat wiadomości:

  Treść wiadomość:

  Wysyłając wiadomość, przekazujesz mi adres e-mail oraz inne dane zawarte w treści wiadomości. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych znajdziesz w zakładce Polityka Prywatności.

  Pytania i odpowiedzi

  Sprawdź najczęściej pojawiające się pytania.

  Spotkania indywidualne

  Spotkanie indywidualne prowadzone jest w formie godzinnej sesji coachingowej. Rozmowa odbywa się online na platformie Google Meet w wybranym przez Ciebie terminie (dni powszednie). W trakcie sesji pracujemy nad konkretnym celem i wyzwaniami, przed jakimi stoisz. Coaching pomaga poszerzyć Twoją perspektywę i zwrócić uwagę na rzeczy, które do tej pory mogły umknąć Twojej uwadze. Więcej o tym, czym jest coaching możesz przeczytać w artykule Czym jest coaching?

  Nie, na ten moment zajmuję się wyłącznie prowadzeniem sesji coachingowych, indywidualnych i biznesowych.

  W coachingu pracujemy nad Twoim celem i to Ty samodzielnie tworzysz najlepsze dla siebie rozwiązanie. Rolą coacha jest zadawanie pytań, żeby skłonić Cię do szukania odpowiedzi i wyciągania wniosków. Efekt zależy od tego, ile pracy włożysz w proces. Coaching jest nastawiony na rozwój wewnętrzny i uwolnienie pełni własnego potencjału. Podczas konsultacji dostajesz dopasowane do Twoich potrzeb, gotowe rozwiązanie oparte na doświadczeniu i wiedzy konsultanta.

  Więcej informacji o tym jak pracuję znajdziesz w zakładce Oferta.

  Tak. Spotkanie wstępne jest zupełnie bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje. Jest to spotkanie zapoznawcze i nie zawiera w sobie elementów coachingu.

  Tak i nie. Podczas pierwszej sesji ustalamy liczbę spotkań, ale w zależności od potrzeb może się ona wydłużyć albo skrócić.

  Sesja coachingowa trwa godzinę, bez względu na rodzaj czy tematykę spotkania.

  Tak, wszystkie sesje i spotkania wstępne odbywają się tylko i wyłącznie online.

  Płatności

  Firma Przelewy24 oferuje opcję płatności ratalnej za pośrednictwem wybranych banków. Są to transakcje zawierane bezpośrednio z bankiem bez naszego udziału. Masz też możliwość wybrania płatności odroczonej PayPo. 

  Do dyspozycji masz: BLIK, przelew tradycyjny i płatności elektroniczne za pośrednictwem PayNow i Przelewy24. Masz też możliwość wybrania płatności odroczonej PayPo i zapłacić po 30 dniach.

  Oczywiście! Wystarczy, że podczas zakupu podasz swój NIP i nazwę firmy.

  Materiały edukacyjne

  Dostęp do webinarów i większości szkoleń dostaniesz zaraz po zaksięgowaniu płatności. W przypadku programów mentoringowych prowadzonych na żywo materiały będą udostępniane stopniowo zgodnie z informacjami na stronie produktu.

  E-booki, workbooki i ćwiczenia są dostępne do pobrania. Szkolenia w formie wideo są dostępne po zalogowaniu na dedykowanej platformie bez ograniczeń czasowych.

  Napisz do mnie na kontakt@kowalskacoachingstudio.com

  Instrukcje, jak otrzymać dostęp do nowej wersji kursu “Zbuduj Skuteczną Rutynę” znajdziesz na stronie starego panelu kursowego. Pamiętaj, że musisz zalogować się na konto, z którego zakupiono kurs, żeby wyświetlić zawartość panelu.